Nabídka lyžování na sezonu: 2016/17

Vánoční prázdniny + silvestr - Davos

davos Díky vysoké nadmořské výšce a tudíž vysoké pravděpodobnosti dobrých sněhových podmínek volím opět toto osvědčené středisko. 7x ubytování v mezistanici lanovky na Jakobshorn. (vrchol Jakobshornu - 2600 m.n.m) 6x polopenze (švýcarská kuchyně), snídaně bufet, večeře servírovaná. 7mi (!) denní skipas, pojištění léčebných výloh, silvestrovská večeře, doprava individuelní, či po domluvě opět něco zajistím. Restaurace na velmi dobré úrovni - úžasné panoramatické výhledy! Vlastní ubytování je skromné, toalety a sprchy jsou společné na patře
Cena : 14 000.- Kč - vysoký kurz franku
Termín: 27.12.-2.1.2017

 

 

 

 

 

Itálie - Val di Fiemme - Hotel Ganzaie (Francesco)

Val di Fiemme Oblíbený hotel s příjemnou a sympatickou obsluhou a výtečným jídlem nad vesničkou Daiano, vzdálený asi 3 km od Cavalese. Permanentka na celé údolí Vall di Fiemme (4 větší střediska). Pojištění v ceně. Doprava pravděpodobně mikrobusem, v neděli ráno odjezd, po příjezdu večeře, posezení s přáteli, (možno konzumovat svoje pití) nocleh a ráno vyspalí na lyže. Doprava do jednotlivých středisek naším mikrobusem, zdarma. Cenu za mikrobus stanovím až podle počtu účastníků před odjezdem. 5 lyžařských dní. V pátek po lyžování převlečení v hotelu a odjezd domů. Doprava není v ceně – zajistím dle počtu přihlášených.
Cena : 12 400.- Kč
Termín: 26.2.- 3.3.2017

 

 

 

Rozloučení se sezonou - Pitztalský ledovec

pitztal 4 dny lyžování, 4 dny ubytování v Engeru, apartmánech Mair vybavených kuchyňkou, sprcha/WC, Tv, včetně ložního prádla, tur.taxy a závěr.úklidu. V ceně vše, včetně 4 denního skipasu a pojištění pro cesty a pobyt. Dopravu opět zajistím, či vlastním vozidlem. Přijedeme večer, vyspíme se a ráno odpočati na lyže.
Termín: 27.4.-1.5. 2017
Cena: 6 700.-Kč (+ doprava)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpovědi prosím na:  jirka@sajner.com
Tel.: mobil 776331427 

UPOZORNĚNÍ

V případě že byste měli zájem o více fotografií z uvedených destinací napiště mi na email jirka@sajner.com a já Vám je mile rád pošlu!